לא טסים בלי esim לצ'ילה

esim לצ'ילה

esim לצ'ילה, מדינה של חופים בדרום אמריקה.

צ'ילה היא מדינה הממוקמת לאורך החוף המערבי של דרום אמריקה. הוא משתרע כ-2,700 מיילים (4,300 ק"מ) מגבולו עם פרו, בקו הרוחב, עד לקצה דרום אמריקה בכף הורן, קו הרוחב, נקודה שנמצאת רק כ-400 מייל צפונית לאנטרקטיקה. מדינה צרה וארוכה, רוחבה ממוצע של כ-110 מייל בלבד, עם מקסימום של 217 מיילים בקו הרוחב של אנטופגאסטה ומינימום של 9.6 מייל ליד פוארטו נטאלס. היא תחומה בצפון על ידי פרו ובוליביה, על גבולה המזרחי הארוך על ידי ארגנטינה, ובמערב על ידי האוקיינוס ​​השקט. צ'ילה מפעילה ריבונות על אי הפסחא, ארכיפלג חואן פרננדס והאיים הוולקניים סלה אי גומז, סן פליקס וסן אמברוסיו, כולם ממוקמים בדרום האוקיינוס ​​השקט. צ'ילה גם טוענת למגבלה של 200 מייל מהחוף. הבירה היא סנטיאגו.

esim איכותי לסנטיאגו

סנטיאגו היא בירת צ'ילה. היא שוכנת על נהר מאפוצ'ו המתועל, עם נופים של פסגות האנדים הגבוהות ממזרח. העיר נוסדה בשם סנטיאגו דל נואבו אקסטרמו ("סנטיאגו של הגבול החדש") בשנת 1541 על ידי הכובש הספרדי פדרו דה ואלדיביה. האזור היה מיושב על ידי האינדיאנים של פיצ'נצ'ה, שהושמו בשלטון המתיישבים הספרדים. אתר העיר המקורי הוגבל על ידי שתי זרועותיו המקיפות של נהר מאפוצ'ו ועל ידי גבעת ההולן (ששמה שם סנטה לוסיה) ממזרח, ששימשה תצפית. בתקופת השלטון הקולוניאלי הספרדי, הצמיחה הייתה איטית. מתאר השחמט של סנטיאגו נשמר עד תחילת המאה ה-19, אז צמח לצפון, לדרום, ובעיקר למערב. הזרוע הדרומית של נהר המפוצ'ו נוקזה והוסבה לטיילת ציבורית, כיום אלמדה ברנרדו או'היגינס.

esim איכותי לולפאראיסו

ולפאראיסו רבתי היא המטרופולין השני בגודלו בצ'ילה, אחרי סנטיאגו רבתי. זה לוקח את השם הזה על שם העיר ולפראיסו, העיר העתיקה ביותר של הקבוצה והנמל החשוב ביותר בצ'ילה. אוכלוסייתה הכוללת היא 979,127 במפקד 2012.

esim איכותי לגראן קונספסיון

גראן קונספסיון היא העיר השלישית בגודלה בצ'ילה, אחרי סנטיאגו רבתי ואלפאראיסו רבתי, עם 945,650 תושבים לפי המפקד של 2012. היא קיבלה את שמה על שם העיר קונספסיון, הבירה האזורית והעיר הראשית. לגראן קונספסיון יש גם העיר השנייה הריכוז הגדול ביותר של אוניברסיטאות בצ'ילה. מלבד האוניברסיטאות המסורתיות, יש לה כמה מוסדות פרטיים. אוניברסידאד דה קונספסיון היא האוניברסיטה החשובה ביותר בשכונה. ישנה גם מערכת רכבות נוסעים המשרתת את רוב הקומונות.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!