לא טסים בלי esim לבהוטן

esim לבהוטן

esim לבהוטן, מדינה ליד הרי ההימלאיה.

בהוטן היא מדינה בדרום-מרכז אסיה, השוכנת על הרכסים המזרחיים של הרי ההימלאיה. מבחינה היסטורית ממלכה נידחת, בהוטן הפכה פחות מבודדת במחצית השנייה של המאה ה-20, וכתוצאה מכך קצב השינויים החל להאיץ. עם שיפורים בתחבורה, עד תחילת המאה ה-21 ניתן היה לבצע נסיעה מהגבול ההודי לבירה בהוטן, שפעם נמשכה שישה ימים באמצעות פרד, תוך שעות ספורות בלבד במכונית לאורך כביש הררי מפותל מעיירת הגבול פאנטולינג. גם המבנה השלטוני השתנה באופן קיצוני. רפורמות שיזם המלך ג'יגמה דורג' וואנגצ'וק (שלט בשנים 1952–72) בשנות ה-50 וה-60 הובילו למעבר ממלוכה מוחלטת בשנות ה-90 לכיוון מוסד הדמוקרטיה הפרלמנטרית הרב-מפלגתית ב-2008.

טימפו

טימפו היא בירת בהוטן. העיר, הממוקמת בחלק המערבי-מרכזי של המדינה, נמצאת בהרי ההימלאיה על נהר הריידק (נקרא גם טימפו, או וונג) בגובה של כ-7,000 רגל (2,000 מטר) מעל פני הים.

פואנטשולינג

פואנטשולינג היא עיירת גבול בדרום בהוטן והיא המושב המנהלי של מחוז צ'וקהה. העיירה תופסת חלקים הן מגווג פואנטשולינג והן מגווג סמפלינג.

פואנטשולינג צמוד לעיירה ההודית ג'ייגאון, וסחר חוצה גבולות הביא לכלכלה מקומית משגשגת. בעיירה היו בעבר המטה של ​​בנק בהוטן, אך עברה לטימפו. בשנת 2017 מנתה פואנטשולינג 27,658 תושבים.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!