עכשיו esim לרוסיה,מדינה המשתרעת על פני מזרח אירופה וצפון אסיה

עכשיו esim לרוסיה

רוסיה היא מדינה המשתרעת על פני מרחב עצום של מזרח אירופה וצפון אסיה.

עכשיו esim למוסקבה

מוסקבה, מוסקבה רוסית היא עיר, בירת רוסיה, הממוקמת בחלק המערבי הרחוק של המדינה. מאז שהוזכרה לראשונה בכרוניקות של 1147, מוסקבה מילאה תפקיד חיוני בהיסטוריה הרוסית.

עכשיו esim לרחוב. פטרבורג

רחוב. פטרבורג, שהיא בירת רוסיה לשעבר, מונה כ-5.4 מיליון תושבים. זוהי העיר השנייה הכי מאוכלסת ברוסיה בעיקר בגלל מיקומה על הים הבלטי ומעמדה כבירה לשעבר. רחוב. פטרסבורג היא עיר נמל מרכזית ואחד ממוקדי התחבורה החשובים ברוסיה. הנמל של St. פטרסבורג היא הנמל הגדול ביותר ברוסיה ורואה ספינות מסחריות וגם ספינות תענוגות מכיוון שהוא בעל משמעות בינלאומית. רחוב. פטרסבורג ידועה גם במערכת הרכבות הענפה שלה שמתחברת לערים כמו מוסקבה, ורשה והלסינקי. ממשלת רוסיה גם נמצאת בתהליך של תכנון מסילת רכבת מהירה שתחבר את St. פטרבורג עם מוסקבה וניז'ני-נובגורוד.

עכשיו esim לנובוסיבירסק

נובוסיבירסק היא העיר השלישית בגודלה ברוסיה עם אוכלוסייה של כ-1.6 מיליון איש. זוהי העיר המאוכלסת ביותר ברוסיה האסיאתית וידועה בתעשיית הייצור שלה. נובוסיבירסק מייצרת ציוד כבד, מכונות כרייה, ציוד אלקטרו-תרמי, מכבשים הידראוליים, מכונות חקלאיות וסוגים רבים אחרים של מכונות החיוניות לכלכלת רוסיה. תעשיית הייצור של העיר גרמה לעיר לצמוח, וכיום היא העיר המאוכלסת ביותר בסיביר, כמו גם מרכז התרבות והחינוך של האזור. מיקומה המעולה של נובוסיבירסק על נהר אוב הפך אותה למקום האידיאלי לייצור הידרואלקטריות, ולכן התחנה ההידרואלקטרית של נובוסיבירסק נפתחה ב-1957.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!