עכשיו esim לרואנדה, רפובליקה ללא חוף במזרח מרכז אפריקה

עכשיו esim לרואנדה

רואנדה היא רפובליקה ללא חוף השוכנת מדרום לקו המשווה במזרח מרכז אפריקה. ידועה בנוף עוצר הנשימה שלה, רואנדה מכונה לעתים קרובות ארץ אלף הגבעות (בצרפתית: \"ארץ אלף הגבעות\").

עכשיו esim לקיגאלי

קיגאלי היא עיר ובירת רואנדה.

העיר כוללת רובע מוסלמי ומתפרשת על פני ארבע גבעות. צפונית מזרחית לעיר יש התנחלות פולשים, ודרום מזרח אזור תעשייה. התעשייה הקלה של קיגאלי כוללת מפעלי נעליים, צבע ולכה, הרכבת רדיו ושיזוף. לחברות כריית קאסיטריט (פח) יש את המטה שלהן בקיגאלי, ובשנות ה-80 נבנה שם מפעל התכה. העיר מחוברת בכבישים, ביניהם כמה סלולים, לכל ארבעת גבולות המדינה. יש בו גם שדה תעופה בינלאומי ומכללה טכנית.

עכשיו esim לבוטארה

בוטארה, ממוקמת באזור הדרומי של רואנדה, וגודלה מונה 89,600 תושבים. עיר זו הייתה בעבר הבירה הקולוניאלית של המדינה, שנקראה אז אסטרידה. זהו גם האתר של המשימה הקתולית הראשונה ברואנדה, שהוקמה בשנת 1900. כיום, לעומת זאת, היא ידועה כבירה החינוכית בגלל המספר הגדול של אוניברסיטאות שנמצאות כאן. בוטארה נמצאת אוניברסיטת השער הצפוני, האוניברסיטה הלאומית של רואנדה, המכון הלאומי למחקר מדעי של רואנדה וסמינר ניאקיבנדה.

עכשיו esim לגִיטָרָה

גִיטָרָה היא העיר השלישית בגודלה ברואנדה עם אוכלוסייה של 87,613. גודל אוכלוסייה זה מייצג גידול של כ-3,000 איש מאז 2002. עיר זו ממוקמת בחלק המרכזי של המדינה בגובה של כ-5,945 רגל מעל פני הים. במהלך המהומה הפוליטית של רצח העם ב-1994, שימש גיטארמה כמרכז הפוליטי הזמני של המדינה. כיום, מספר משרדים מנהליים של מחוז מוהאנגה שוכנים בגיטארמה.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!