עכשיו esim לפורטוגל, מדינה השוכנת לאורך החוף האטלנטי

עכשיו esim לפורטוגל

פורטוגל היא רשמית רפובליקה פורטוגזית, רפובליקה פורטוגזית פורטוגזית, מדינה השוכנת לאורך החוף האטלנטי של חצי האי האיברי בדרום מערב אירופה.

עכשיו esim לליסבון

ליסבון היא עיר, נמל, בירת פורטוגל, ומרכז המטרופולין של ליסבון. ממוקמת במערב פורטוגל על ​​שפך נהר הטאגוס, זוהי עיר הבירה המערבית ביותר ביבשת אירופה ומשמשת כנמל הראשי של המדינה, העיר הגדולה ביותר ומרכז מסחרי, פוליטי ותיירותי.

עכשיו esim לפורטו

פורטו היא העיר השנייה בגודלה בפורטוגל, ממוקמת במחוז פורטו לאורך שפך נהר הדואורו, אזור נורטה, פורטוגל. הוא משתרע על שטח של 300 מייל רבועים עם אוכלוסייה של כ-1.8 מיליון. זהו המרכז ההיסטורי הגדול ונרשם ברשימת המורשת העולמית של אונסק\"ו בשנת 1996. זהו אזור יצוא בינלאומי הידוע בעיקר באריזה, הובלה וייצוא של היין המחוזק. הארכיטקטורה המוקדמת, כולל הבארוק והניאו-קלאסי, מומחשת היטב בבניינים ובפנים שלהם. אקלים ים תיכוני נראה בעיקר בעיירה.

עכשיו esim לוילה נובה דה גאיה

וילה נובה דה גאיה, הממוקמת במחוז פורטו, אזור נורטה, פורטוגל, היא המדינה השלישית המאוכלסת בפורטוגל עם אוכלוסייה ממוצעת של 302,295. הוא משתרע על שטח של 65.04 מיילים רבועים. מקורה של העיר נובע מהיישובים הניאוליתיים הקודמים והאימפריה הרומית. הוא ידוע במערות התת-קרקעיות שלו המשמשות בעיקר לאחסון יין פורט.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!