עכשיו esim למונטנגרו, מדינה הממוקמת במערב מרכז הבלקן

עכשיו esim למונטנגרו

מונטנגרו היא מדינה הממוקמת במערב-מרכז הבלקן בקצה הדרומי של האלפים הדינריים. היא תחום על ידי הים האדריאטי וקרואטיה (דרום מערב), בוסניה והרצגובינה (צפון מערב), סרביה (צפון מזרח), קוסובו (מזרח) ואלבניה (דרום מזרח).הבירה האדמיניסטרטיבית של מונטנגרו היא פודגוריצה, אם כי המרכז התרבותי שלה הוא הבירה ההיסטורית והעיר העתיקה של צ'טיניה.

עכשיו esim לפודגוריצה

פודגוריצה, בעבר (1946–92) טיטוגרד, עיר, מרכז מנהלי של מונטנגרו. הוא ממוקם בדרום מונטנגרו בסמוך למפגש נהרות ריבניצה ומוראצ'ה. היישוב הראשון שתועד היה פורדגוריצה, תחנת שיירות בתקופה הרומית, אם כי כנראה היה מרכז שבטי אילירי קודם לכן. כבירת מדינה פיאודלית בימי הביניים המוקדמים, היא נודעה בשם ריבניקה; הוא נקרא פודגוריצה משנת 1326.

עכשיו esim לניקשיץ'

ניקשיץ' היא העיר השנייה בגודלה במונטנגרו עם אוכלוסייה של 58,212. העיר ממוקמת באזור המערבי של המדינה, בשדה ניקסיק. ההיסטוריה של העיר מתחילה כבר במאה ה-4 כשהיא נודעה בשם אונוגוסט.

עכשיו esim לפליבליה

פליבליה, הממוקמת באזור הצפון של המדינה, היא ביתם של 21,377 תושבים. בעיר העתיקה פליבליה גרו שבטים איליריים ואחריהם הרומאים. הרומאים והסלאבים הבאים הקימו את העיר כמרכז כלכלי, מנהלי ותרבותי.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!