טסים לפולינזיה הצרפתית עם esim

esim איכותי לפולינזיה הצרפתית

פולינזיה הצרפתית היא קולקטיביות מעבר לים של צרפת המורכבת מחמישה ארכיפלגים בדרום-מרכז האוקיינוס ​​השקט. הכלולים כ-130 איים הפזורים על פני האוקיינוס ​​השקט, שטח יבשתי כולל שווה ערך בערך לזה של מטרופולין פריז ולונדון ביחד, אך פרוש על פני רצועת אוקיינוס ​​בגודל פי חמישה מצרפת. הארכיפלגים של פולינזיה הצרפתית הם איי החברה, ארכיפלג טואומוטו, איי גמבייר, איי מרקיז ואיי טובואיי. הבירה פאפטה נמצאת בטהיטי, האי הגדול ביותר של פולינזיה הצרפתית (403 מיילים רבועים [1,043 קמ\"ר]), בקבוצת החברה.

esim איכותי לפאפטה

פאפטה, קומונה היא בירת המדינה הצרפתית מעבר לים פולינזיה הצרפתית בדרום האוקיינוס ​​השקט. עיר טרופית חביבה עם דקלים גבוהים ופרחים בשפע, פאפטה שוכנת על החוף הצפון מערבי של טהיטי והיא אחד המרכזים העירוניים הגדולים ביותר בדרום האוקיינוס ​​השקט. הנמל המצוין שלה הפך אותו, בשנות ה-30 של המאה ה-19, למקום מסחר ונמל מועדף על ציידי לווייתנים. לאחר סיפוח על ידי הצרפתים (1880), הוא הפך למקום מושבו של המושל, וב-1890 הפך לקומונה.פאפטה היא תחנה מרכזית עבור ספינות טרנספאסיפיק וחברות תעופה; שדה תעופה בינלאומי ממוקם בפרבר פאאא. מיוצאים קופרה, קנה סוכר, אם הפנינה, וניל וקפה. זהו בסיס תיירותי מרכזי המשרת הן את טהיטי והן את האיים הפולינזים הצרפתיים האחרים. החל מסוף המאה ה-20, מספר רב של אנשים מחלקים אחרים של פולינזיה הצרפתית היגרו לפאפטה, מה שגרם לצמיחה המהירה של פאה ושל הפרברים האחרים של פונאוויה, פירה ומחינה. האוכלוסייה כוללת גם את אלה ממוצא סיני ואירופאי.

esim איכותי לפאאא

פאאא היא קומונה בפרברי פאפטה בפולינזיה הצרפתית, מדינה מעבר לים של צרפת באוקיינוס ​​השקט.

esim איכותי לפאונאויה

פאונאויה היא ארץ פלאות טרופית עם חוף בתולי ומי אוקיינוס ​​אידיליים. בקתות מוגבהות מקשטות את המים, בעוד שמוזיאון מודיע למבקרים על הטבע וההיסטוריה של האזור. צ'אט עם המקומיים באזור המאוכלס הזה כדי להציץ לתרבות טהיטית.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!