טסים לגמביה עם esim בלבד

עכשיו esim לגמביה

גמביה היא מדינה במערב אפריקה הממוקמת על חוף האוקיינוס ​​האטלנטי ומוקפת במדינה השכנה סנגל.

עכשיו esim לבנג'ול

בנג'ול, לשעבר (עד 1973) באת'רסט היא העיר הבירה והנמל האטלנטי של גמביה, באי סנט מרי, ליד שפך נהר גמביה. זוהי העיר הגדולה ביותר במדינה. היא נוסדה ב-1816, כאשר המשרד הקולוניאלי הבריטי הורה לקפטן אלכסנדר גרנט להקים עמדה צבאית על הנהר כדי לדכא את סחר העבדים ולשמש כמוצא סחר לסוחרים שנפלטו מסנגל, שהוחזרה לצרפת. גרנט בחר את האי בנג'ול (שהצ'יף של קומבו מסר לו) כאתר, אותו שינה את שמו לסנט מרי. הוא קרא ליישוב החדש על שם הנרי באת'רסט, הרוזן השלישי באת'רסט, אז המזכיר הקולוניאלי. היא הפכה לבירת המושבה הבריטית ומדינת חסות של גמביה ולאחר 1947 נשלטה על ידי מועצת עיר. עם עצמאותה של גמביה בשנת 1965, העיירה קיבלה מעמד של עיר והפכה לבירה הלאומית. השם שונה לבנג'ול ב-1973.

עכשיו esim לקיטווה

קיטווה הידועה גם בשם קיטווה-נקנה היא העיר השנייה בגודלה בזמביה. היא נוסדה בשנת 1936 במהלך בניית מסילת הרכבת בצפון מרכז זמביה. זהו בין האזורים המפותחים ביותר במדינה ומכאן אוכלוסייה של 504,194. בעיר עסקים מבוססים, תעשיות, בתי ספר ומוסדות להשכלה גבוהה. צורות התחבורה הנפוצות ביותר הן רכבת, כבישים ואוויר.

עכשיו esim לצ'יפטה

צ'יפטה הידועה בעבר כפורט ג'יימסון היא העיר השלישית הכי מאוכלסת בזמביה שנוסדה בשנת 1899. יש בה 455,783 תושבים. זוהי העיר החמישית הכי מפותחת במדינה והמפותחת ביותר במחוז המזרחי. זהו מרכז אדמיניסטרטיבי ועסקי עם מספר קניונים, אוניברסיטה, מכללות ומוסדות למידה נוספים, בית חולים מרכזי ושוק מודרני.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!