טיסה לאסטוניה עם esim

עכשיו esim לאסטוניה

אסטוניה היא מדינה בצפון מזרח אירופה, הצפונית מבין שלוש המדינות הבלטיות. שטחה של אסטוניה כולל כ-1,500 איים ואיונים; שני האיים הגדולים ביותר, סערמה והייום, נמצאים מול החוף המערבי של אסטוניה.

אסטוניה נשלטה על ידי מעצמות זרות במהלך רוב ההיסטוריה שלה. בשנת 1940 היא שולבה ב- U.S.S.R כאחת הרפובליקות המרכיבות אותה. אסטוניה נותרה רפובליקה סובייטית עד 1991, אז, יחד עם שאר המדינות הבלטיות, היא הכריזה על עצמאותה. ברית המועצות הכירה בעצמאותה של אסטוניה ושאר המדינות הבלטיות ב-6 בספטמבר 1991, וחברות באו\"ם הגיעה זמן קצר לאחר מכן. אסטוניה החלה להפוך את ממשלתה לדמוקרטיה פרלמנטרית ולכוון מחדש את כלכלתה לעבר קפיטליזם שוק. היא ביקשה להשתלב עם אירופה הגדולה ובשנת 2004 הצטרפה לארגון האמנה הצפון-אטלנטית (NATO) ולאיחוד האירופי

עכשיו esim לטאלין

טאלין היא עיר, בירת אסטוניה, במפרץ טאלין במפרץ פינלנד. ישוב מבוצר התקיים שם מסוף האלף ה-1 לפנה"ס ועד המאה ה-10-11 לספירה, והייתה במקום עיירה במאה ה-12. בשנת 1219 היא נכבשה על ידי הדנים, שבנו מבצר חדש על גבעת טומפאה.

עכשיו esim לטרטו

טרטו,עיירה עבותה זו של סטודנטים, אינטלקטואלים ויצירתיים מחזירה זיכרונות נעורים מתוקים לרבים שסיירו פעם בעיר על אופניים במהלך ימי הסטודנטים שלהם.

עכשיו esim לנרווה

העיר האסטונית נרווה עדיין קרירה בתחילת מאי. רוח קודרת נושבת על גדות הנהר בעל אותו השם. אבל נראה שרומן ולויסקיה לא מרגיש את הקור – הוא לובש רק ז'קט חאקי בהיר. בן 28 עובד כחובש באסטוניה, אך משפחתו מרוסיה.

חבילות תקשורת אזוריות

שימוש ב-eSIM אחד למגוון יעדים

מבצעים שלא מפספסים

מגוון חבילות תקשורת בהנחות לזמן מוגבל!